Wprowadź różnorodność na Facebooka swojej firmy!

Żyjemy w czasach, w których każdy z nas szuka różnorodności, nowych doświadczeń oraz nowych przygód. Nudne, standardowe życie dla większości z nas nie jest już atrakcyjne, chcemy żyć po swojemu, przeżywając życie i łapiąc chwile. Potrzebujemy zmian. Potrzebujemy różnorodności.

To właśnie z tego powodu, podczas prowadzenia Facebooka swojej firmy powinieneś zadbać o różnorodność. Obecnie, klika się to, co jest niestandardowe i na czasie. Tylko jak to zrobić?

Oto kilka wskazówek dla Ciebie!

Nietypowe święta – posty

Nietypowe święta to świetny sposób na urozmaicenie podczas prowadzenia swojego Facebooka! To jest miejsce, w którym powinieneś rozwinąć swoją kreatywność i użyć zwariowanych świąt, które są prawie w każdym dniu w roku! Zwiększy to atrakcyjność Twoich postów na firmowym Facebooku, co sprawi, że użytkownicy chętniej będą zaglądać na Twój fanpage! Wykorzystaj choćby jedno z nietypowych świąt w ciągu miesiąca, aby odświeżyć zawartość! Zakładając, że prowadzisz firmę, w której sprzedajesz meble, a w danym miesiącu przypada Międzynarodowe Święto Czekolady – to dla Ciebie świetna okazja! Dlaczego? Możesz zachęcić obserwatorów do zrobienia wypieków z czekoladą – brownie, ciasteczek i zaproszenia znajomych. Brakuje teraz tylko pięknego stolika, na którym ktoś postawi te wszystkie smakołyki – tu pojawia się Twój produkt, niezwykły stolik o wyjątkowej konstrukcji, przy którym zmieści się każdy niespodziewany gość! Taki post, to wspaniała okazja na zareklamowanie stolika w życiowy sposób! 

Gdzie szukać  nietypowych świąt?

Istnieje mnóstwo stron internetowych, które przydadzą Ci się podczas prowadzenia Facebooka, znajdziesz na nich rozpiskę świąt nietypowych na każdy dzień w roku! My osobiście polecamy najbardziej ten kalendarz! https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych

Uważaj jednak, nie ma tu najbardziej popularnych świąt w roku, takich jak Dzień Matki lub Mikołajki! To kalendarz świąt NIETYPOWYCH

Ciekawostki

Dlaczego by nie użyć podczas prowadzenia fanpage na Facebooku jednego ze świąt, jako formy ciekawostki? No bo kto z nas tak naprawdę wie, kiedy jest Dzień Pluszaków, Dzień Teścia lub Dzień Drewna? A każda z tych propozycji może ułatwić Ci proces tworzenia postów!

Warto również zaznaczyć, że podczas prowadzenia firmowego fanpage, również ciekawostki same w sobie są niezwykle potrzebnym elementem kreowania. Dlaczego by nie podzielić się swoją wiedzą z obserwatorami i użytkownikami social mediów. Oprócz różnorodności, zarówno ciekawość to charakterystyka naszych czasów. Wyszukuj różne ciekawostki i podziel się nimi ze światem! Gwarantujemy, że obserwujący będą zachwyceni, a dodatkowo zyska na tym Twój wizerunek!

Podsumowując…

Podsumowując, podczas prowadzenia fanpage swojej firmy na Facebooku lub Instagramie, zadbaj o różnorodność i interesujące treści. Te dwie niezbędne cechy sprawią, iż Twoja firmowa strona na FB stanie się zdecydowanie bardziej atrakcyjna zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym. Z naszej strony, zachęcamy do korzystania z fenomenu świąt nietypowych oraz z ciekawostek, które zachęcą użytkowników social mediów do zaglądania na Twój profil, a dla Ciebie będą miłą odskocznią od typowo teoretycznej treści!